SEKTÖREL › İstanbul Corporate Games 2011

İstanbul Corporate Games 2011

16 Mart 2011 / 22:05 Her sektörden kurumları biraraya getiren İstanbul Corporate Games'in ana sponsorluğunu Çelik Motor Filo Kiralama üstlendi

İstanbul Corporate Games 2011
2005 yılında  kurulan Çelik Motor Filo Kiralama her sektörden kurumları biraraya getiren İstanbul Corporate Games  ana sponsorluğu ile şirketlerdeki takım ruhunu ve spor kültürünü desteklemeyi hedefliyor.

Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli şirket çalışanları 13-15 Mayıs 2011 tarihleri arasında sportif mücadele, hafta sonu keyfi, motivasyon ve takım ruhunu İstanbul Corporate Games’de yaşayacaklar. 2003 yılından itibaren Sportworks tarafından düzenlenen İstanbul Corporate Games’e  8 yılda  800’ün üzerinde farklı firma katılırken, 25.958 kişi spor yapma imkanı yakaladı. Dağıtılan madalya sayısı ise 4000’lere ulaştı. Bu yıl ise şu ana  kadar 2.500 kişinin kayıtları tamamlandı. Son katılım tarihi 15 Nisan itibariyle  hedef 5.000 kişiyi spor ile buluşturmak.

Farklı sektörlerden çalışanları bir araya getiren, en küçük işletmeden en büyük holdinglere, üniversitelerden bakkallara kadar herkesin katılımına açık olarak gerçekleşen Corporate Games, şirketlerin bayrak ve formalarıyla katıldıkları “Açılış Kutlaması”, “Oyunlar Partisi” ve “Kapanış Kutlamaları” ile çok zengin bir içerik ve program ile iş dünyasını sportif platformda biraraya getiriyor.  

İstanbul’un farklı spor merkezlerinde Golf, Basketbol (3’lü), Futbol (7’li), Plaj Voleybolu (4’lü), Voleybol, Dragon Boat, Karting, Halat Çekme, Koşu, Yüzme, Tenis, Masa Tenisi, Bowling, Yelken, Satranç, Bocce, Dağ Bisikleti branşlarında binlerce şirket çalışana 600’ün üzerinde madalya dağıtılacak.

Kurum çalışanları  bireysel olarak madalyalarla ödüllendirilirken, Kurumsal Ödüller olarak en çok kişiyle katılan firmaya Spor Büyük Ödülü, her spor branşının şampiyonlarına Spor Şampiyona Ödülü, her bir yarışma bölümünde oyun puanları en yüksek firmalara Şampiyona Bölüm Ödülü ve toplamda en çok madalya kazanan kuruma da Medalist Ödülleri veriliyor.

ÇOK OKUNANLAR