SEKTÖREL › Jaguar I-PACE ile Nürburgring'de 'Taksi Sürüşü'

Jaguar I-PACE ile Nürburgring'de 'Taksi Sürüşü'

16 Ekim 2019 / 23:56 Jaguar I-PACE, Nürburgring pistinde RACE eTAXI ile heyecan dolu bir deneyim yaşatıyor

Jaguar I-PACE ile Nürburgring'de 'Taksi Sürüşü'

Jaguar, efsanevi Nürburgring-Nordschleife pistinde tamamen elektrikli bir otomobili ile taksi deneyimi sunan ilk üretici oldu. Profesyonel yarış pilotları tarafından kullanılan Jaguar I-PACE RACE eTAXI, yan koltukta oturacak yolcularına dünyanın en zorlu yarış pistinde benzersiz bir spor otomobil deneyimi sunuyor. 

Jaguar tarafından geliştirilen ilk elektrikli performans SUV’u Jaguar I-PACE, dinamik yol tutuşu ve dört tekerlekten çekiş sistemi sayesinde 73 virajlı 20.8 km’lik Nurburgring pistinde heyecan arayanlara ve elektrikli otomobil teknolojisine ilgi duyanlara adrenalin dolu bir yolculuk vadediyor. 

Panasonic Jaguar-Racing Team ile Formula E'de dördüncü sezona hazırlanan Jaguar, elektrikli yarış otomobilleri konusunda da oldukça tecrübeli. Dünyada tamamen tek bir üretici tarafından geliştirilip üretilen ve seri üretime en yakın yarış aracı olan Jaguar I-PACE eTROPHY ile mücadele eden Jaguar, geliştirdiği RACE eTAXI ile meraklılarına benzersiz elektrik performansını deneyimleme imkanı tanıyor. 

ÇOK OKUNANLAR