GÜNDEM › Jaguar, müzik dünyasının yeni ismi Dua Lipa ile işbirliği yaptı

Jaguar, müzik dünyasının yeni ismi Dua Lipa ile işbirliği yaptı

27 Ağustos 2018 / 13:51 Jaguar, müzik dünyasının en yeni sanatçılarından Dua Lipa ile işbirliğine imza atıyor

Jaguar, müzik dünyasının yeni ismi Dua Lipa ile işbirliği yaptı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Jaguar, müzik dünyasının küresel çaptaki yeni yıldızı, şarkıcı-söz yazarı Dua Lipa ile yepyeni bir ortaklığa imza atıyor. Kosova asıllı İngiliz sanatçı Dua Lipa, Jaguar’ın ‘Müzik ve Teknoloji’ başlığı altında başlattığı ortaklık kapsamında 3 Eylül gecesi Amsterdam'da gerçekleştirilecek özel bir konserde, çığır açacak bir iş birliğinin de startını verecek. Dua Lipa Jaguar işbirliği kapsamında Jaguar’ın popüler SUV modelleri E-PACE, F-PACE ve I-PACE için Avrupa çapında ‘The PACE: Season One’, etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Son dönemde dünyada şarkıları en fazla indirilen kadın müzik sanatçısı olan Dua Lipa, sahneyi başka bir sanatçıyla değil, Jaguar I-PACE ile paylaşacak.

Dua Lipa gerçekleştirilen işbirliğine ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Müziğim ve performansımla sınırları zorlamayı seviyorum ve bu ortaklık hayatımda bazı şeyleri yeni ve heyecan verici bir seviyeye taşıyacak. Müziği Jaguar teknolojisiyle harmanlayan ve oldukça ileri bir teknoloji ürünü olan projemizi hayranlarımızın da çok seveceğini biliyorum. Her şey 3 Eylül'de Amsterdam'da ortaya çıkacak. Jaguar I-PACE’in sahibi olduğum ilk araç olması ve böylelikle elektrik jenerasyonunda bir iz bırakacak olmaktan da büyük bir heyecan duyuyorum.”

Dua Lipa x Jaguar’ iş birliği 3 Eylül’de Jaguar Türkiye sosyal medya hesaplarından canlı takip edilebilecek. Tanıtım videosunu https://youtu.be/krduo1CCFkc adresinden izleyebilirsiniz.

ÇOK OKUNANLAR