![Renault](/media/brand/38.png)
Renault
MOTORSPORLARI
› Kamyon yarışlarında heyecan devam ediyor
Kamyon yarışlarında heyecan devam ediyor
21 Haziran 2011 / 21:37 Avrupa Kamyon Yarışları'nın 3'üncü ayağı sonunda Renault Trucks MKR Technology ekibi genel klasman 2'nciliğini korudu
![Kamyon yarışlarında heyecan devam ediyor](/media/news/872.jpg)
Avrupa’nın en heyecanlı ve seyirci katılımı en yüksek yarışlarından olan Kamyon Yarışlarının 3'üncü ayağı İspanya’da koşulan yarış ile tamamlandı. İtalya’nın Misano pistinde gerçekleşen ve büyük çekişmelere sahne olan 2'nci yarışta, Renault Trucks-MKR Technology ekibi klasmanda ikinciliğini korurken, gençler arasında popülerliği gün geçtikçe artan Junior takımı üyeleri Adam Lacko ve Antony Janiec ise junior takımı podyumda en üst basamağa çıkarmayı başardı. İspanya’daki 3'üncü yarışta ise pekçok kez podyuma çıkmaya hak kazanan ekip, hedeflenen “ekip şampiyonluğu” tacı için önemli puanlar elde etmiş oldu. 3.yarışın sonunda da Renault Trucks MKR Technology ekibi, birincinin yalnızca 9 puan gerisinde kalarak takımlar sıralamasındaki Avrupa ikinciliği yerini korudu.
Kamyon yarışı meraklılarının heyecanla beklediği Avrupa Kamyon yarışlarının 4'üncü ayağı, 18-19 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Nogaro pistinde gerçekleşecek.
Kamyon yarışı meraklılarının heyecanla beklediği Avrupa Kamyon yarışlarının 4'üncü ayağı, 18-19 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Nogaro pistinde gerçekleşecek.
ÇOK OKUNANLAR