SEKTÖREL › Karlie Kloss Fashion Week için geliyor...

Karlie Kloss Fashion Week için geliyor...

11 Mart 2013 / 20:00 Dünyaca ünlü top model Karlie Kloss, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul için Türkiye'ye geliyor

Karlie Kloss Fashion Week için geliyor...
17 yılı aşkın süredir dünyanın en önemli moda günlerini destekleyen ve dünyanın dört bir yanında bu organizasyonlara ev sahipliği yapan Mercedes-Benz, sponsorluğunu üstlendiği dünya çapındaki moda organizasyonlarının arasına İstanbul'u da ekledi. Mercedes-Benz, Berlin, Pekin, Tokyo, New York, Moskova ve daha bir çok farklı büyük şehrin moda günlerindeki isim sponsorluğunun yanı sıra, Milano, Paris ve Londra gibi diğer büyük metropollerdeki özel moda platformlarını da destekliyor.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul etkinliğinin ilki, 12-16 Mart tarihleri arasında Antrepo 3, Tophane'de organize edilecek. Mercedes-Benz yepyeni otomobili CLA ile bu yılki moda görsel kampanyasının başrol oyuncuları dünyaca ünlü top model Karlie Kloss, Amerikalı ünlü fotoğrafçı ve sanatçı Ryan McGinley ile ünlü film yapımcısı Jefferson Hack'i Türk moda tasarımcıları, moda profesyonelleri ve medyası ile bir araya getirecek. Dünyanın önde gelen bir çok markasının yüzü olan Amerikalı top model Karlie Kloss, fotoğrafçı Ryan McGinley ve film yapımcısı Jefferson Hack'in destekleri ile hazırlanan, CLA'nın eşsiz tasarımını vurgulayan Mercedes-Benz'in güncel moda görseli ve "Mind of its Own" videosunun yapım aşamasını ve hazırlık sürecini tüm detayları ile İstanbul'da moda camiasına anlatacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul organizasyonu ile Türkiye'de ilk kez sergilenecek olan Mercedes-Benz CLA, dinamik tasarımıyla "Mercedes-Benz" markasının sportif yanını vurguluyor. Güçlü ve sportif tasarımı, bu dört kapılı coupé'ye sınıfındaki diğer otomobillerden çok daha farklı bir görünüm kazandırıyor. Yeni bir segmentin öncülüğünü yapan ve emsallerinden daha fazlasını sunan Mercedes-Benz CLA,  hiç şüphesiz organizasyonun en ilgi çekici öğelerinden biri olacak. Bu sayede Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Mercedes-Benz araçlarının sofistike tasarım ve stili ile modanın kusursuz uyumuna sahne olacak.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, beş gün süresince gerçekleştirilecek sunum ve defileler ile moda profesyonelleri başta olmak üzere üstün tasarım ve stil beklentisi olan binlerce kişiyi bir araya getirecek.

ÇOK OKUNANLAR