KAMPANYALAR › Lancia, Alfa Romeo ve Jeep’ten “Servis İndirim Kuponu”

Lancia, Alfa Romeo ve Jeep’ten “Servis İndirim Kuponu”

30 Ağustos 2014 / 17:15 Araç sahipleri markaların internet siteleri üzerinden temin edecekleri kuponlar ile özel indirimlere ulaşabilecek

Lancia, Alfa Romeo ve Jeep’ten “Servis İndirim Kuponu”

Tofaş çatısı altındaki Lancia, Alfa Romeo ve Jeep yetkili servisleri, Türkiye’de ilk kez yapılan bir uygulamayla yılsonuna kadar müşterilerine önemli bir avantaj sunuyor. Lancia, Alfa Romeo ve Jeep sahipleri, “Servis İndirim Kuponu” uygulamasıyla,  markaların web siteleri üzerinden araçlarının model ve model yılı bilgilerini girerek, cazip fiyatlı bakım paketleri ile özel indirimlerden faydalanabiliyor.

Servis İndirim Kuponu kampanyası kapsamında internet üzerinden temin edilebilen kuponun çıktısıyla birlikte yetkili servise gelen araç sahipleri, klima sistemi kontrol ve bakımı ile ön düzen ve balans ayarı işlemlerini avantajlı paket fiyatı üzerinden yaptırabiliyor. Dileyen müşteriler ise yağ filtre değişimi paketi ile genel servis hizmetleri kapsamında yedek parça ve işçilikte %10 indirimden yararlanabiliyor.

Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markaları haricinde; Chrysler ile Dodge marka araç sahiplerinin de yararlanabildiği, yalnızca yetkili servislerde geçerli olan uygulama, 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR