SEKTÖREL › Makyajlı Jeep Compass satışa sunuldu

Makyajlı Jeep Compass satışa sunuldu

17 Mayıs 2011 / 01:21 Daha modern bir görünüme bürünen makyajlı Jeep Compass 59.800 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'de...

Makyajlı Jeep Compass satışa sunuldu
Jeep Compass artık daha modern bir görünüm sunuyor. Markanın Grand Cherokee modeline benzer bir tasarıma kavuşan SUV'nin motor kaputu, ön çamurlukları, farları, tamponu ve 7 kanallı krom radyatör ızgarası tamamen yeniden tasarlanmış. İstediği yere gitmek isteyenler için ideal bir keyif ve eğlence aracı olarak tanımlanan Compass, yeni arka tamponu, gövde renginde yeni arka spoyleri ve LED teknolojili yeni stoplarıyla arkadan da yerini aldığı modelden daha çekici görünüyor.

Otomobilin kabininde de önemli yenilikler sözkonusu. Kabinde; yeni orta kol dayanağı, sürücünün pek çok fonksiyonu direksiyon üzerinden ayarlayabildiği yeni sistem, kumaş kaplama açılır kapanır ön koltuklar ve kaliteli iç mekan kaplamaları, tüm modellerde standart hız kontrolü, arkadan aydınlatmalı yeni kapı düğmeleri, kapı kilitleri, pencereler ve elektrikli ayna kontrolleri gibi detaylar, yer alıyor.

30'dan fazla güvenlik ve emniyet donanımına sahip olduğu belirtilen Jeep Compass Türkiye'de 156 bg gücünde 2.0 litrelik benzinli motor seçeneğiyle satışa sunuluyor. Aracın başlangıç fiyatıysa 59.800 TL.

ÇOK OKUNANLAR