KAMPANYALAR › Mazda modellerinde avantajlar

Mazda modellerinde avantajlar

04 Haziran 2011 / 13:24 Mazda'nın 1 Haziran–15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği kampanyasında düşük taksitli ödeme fırsatları sunuluyor

Mazda modellerinde avantajlar
Mazda'nın 1 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlediği kampanya süresince Mazda showroomlarını ziyaret edenlere, Mazda’nın küçük sınıf modeli Mazda2’ye 299TL, Mazda ürün gamının en çok satan ve ödüle doymayan modeli Mazda3’e 399TL, markanın D segmentinde yer alan sportif modeli Mazda6’ya 699TL ve SUV segmentindeki ödüllü amiral gemisi CX-9’a ise 1.499TL taksitle sahip olma imkanları sunuluyor.  

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul kampanya ile ilgili olarak: “Mazda olarak yazın gelişiyle birlikte atılımlarımıza hız verdik. 1 Haziran itibariyle başlattığımız ve 15 Temmuz’a kadar devam edecek yepyeni kampanyamız ile Mazda sahibi olmak isteyenlerin hayatını kolaylaştıracak düşük taksitli ödeme fırsatları sunuyoruz. Sunulan avantajlı ödeme planları ile müşterilerimiz yaz ayında uygun koşullarda istedikleri Mazda’nın sahibi olabilecekler” dedi.

Belirtilen taksit tutarları, anlaşmalı finans kurumları tarafından Mazda2, Mazda3 ve Mazda6 için başlangıç modeli araç modelinin %40’ı, Mazda CX-9’da ise %48’i oranında kullandırılan 60 ay vadeli krediler için geçerli.

ÇOK OKUNANLAR