KAMPANYALAR › Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel teklifler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel teklifler

14 Ocak 2018 / 21:34 Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in hazırladığı Ocak kampanyasında avantajlı kredi seçenekleri sunuluyor

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel teklifler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ocak ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA ve SLC otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Ocak ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,99 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda ise 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,99 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Mercedes-Benz E 180, E 220, E 300 Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %1,19 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

2.El Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, müşterilerine 2.El otomobil alımında da Ocak ayına özel kampanyalar sunuyor. 2.El C-Serisi Estate model otomobiller için 100.000 TL kredi tutarı, E-Serisi Coupé modellerinde ise 125.000 TL kredi ile %0,59 faiz oranı ve 24 aya kadar vade ile kişiye özel aylık ödeme seçenekleri sunuluyor.

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Kış Lastik Kampanyası

31 Ocak 2018 tarihine kadar, Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerine, Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden % 20 indirimle sahip olunabiliyor. Aynı tarihler arasında otomobilinize mükemmel uyum sağlayan Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setlerine %50’ye varan indirim sağlanıyor. İlgili lastik kampanyalarından en az birinden faydalanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye edilirken, her iki kampanya kapsamında da tüm lastikler patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor.

5 Yaş ve Üstü Mercedes-Benz Otomobil Sahiplerine Kış Bakım Fırsatı

31 Ocak 2018 tarihine kadar 5 yaş ve üstü otomobillerin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %20’ye varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeleri durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Ocak ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,14 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için de Ocak ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında % 1,14 faizli kredi ile aylık 550 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Ocak ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,14 faizli kredi ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Hafif Ticari Araçlar kasko yenileme fırsatı ile kışa hazırlık

31 Ocak 2018 tarihine kadar Mercedes-Benz Kasko ile aracını yetkili servis onarım güvencesiyle korumak isteyen müşterilere sunulan kampanya kapsamında kışlık mont hediye ediliyor.

ÇOK OKUNANLAR