KAMPANYALAR › Mercedes-Benz Türk’ten Nisan ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Nisan ayına özel fırsatlar

13 Nisan 2015 / 20:55 Mercedes-Benz Türk hazırladığı Nisan ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor

Mercedes-Benz Türk’ten Nisan ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayında, A-Serisi, B-Serisi, yeni C-Serisi, C-Serisi Coupé, CLA, E-Serisi, GLK ve yeni GLA modelleri için % 0,59’dan başlayan avantajlı faiz oranı ile 85.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye kadar artan kredi imkânı sağlıyor. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Nisan ayı kampanyası dahilinde, 2.683 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle bireysel müşteriler Mercedes-Benz modellerine sahip olabiliyorlar.

Alman üreticinin Nisan ayında Mercedes-Benz Türk’ün EL2 markası altındaki tüm kullanılmış otomobiller için hazırladığı kampanya kapsamında ise, 80.000 TL kredi tutarı için % 1,08’den başlayan faiz oranları ve 48 ay vade seçenekleri sunuluyor. Bu kapsamda kurumsal müşteriler 273 TL’den, bireysel müşteriler ise 283 TL’den başlayan ödemelerden yararlanabiliyor.

EL2 markası altındaki A-Serisi ve B-Serisi modeller için 60.000 TL kredi tutarı için % 0,99 faiz oranı ile 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler 2.006 TL’den, bireysel müşteriler ise 2.058 TL’den başlayan aylık ödemelerden faydalanabiliyor.

Ayrıca yine EL2 kapsamında satışa sunulan C-Serisi ve E-Serisi modeller için 90.000 TL kredi tutarı için % 0,99 faiz oranı ile yine 36 ay vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya kapsamında kurumsal müşteriler 3.010 TL’den, bireysel müşteriler ise 3.087 TL’den başlayan aylık ödemeler ile yeni otomobillerine sahip olabiliyor.

Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor.

Mercedes-Benz Türk ücretsiz olarak sunduğu bu ön kontrol hizmeti kapsamında; araç ve müşterilere muayene mevzuatına uygun kontroller eğitimli ve uzman bir ekip tarafından sunuluyor. Kontrol sırasında orjinal yedek parça testi de yapılırken tespit edilen kusurlar kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetle müşterilere sunuluyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR