KAMPANYALAR › Michelin’in yüksek performans lastikleri kazandırıyor!

Michelin’in yüksek performans lastikleri kazandırıyor!

11 Kasım 2013 / 08:11 Michelin, yüksek performans lastiklerinde hazırladığı kampanya ile müşterisinin yüzünü güldürüyor.

Michelin’in yüksek performans lastikleri kazandırıyor!
Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin, yüksek performans lastiklerinde sunduğu kampanyası ile yüzleri güldürüyor. Kampanyaya katılan yetkili bayilerden 11 Kasım - 23 Aralık 2013 tarihleri arasında 17” ve üzeri 4 adet  Michelin lastik alanlar 100 TL, 2 adet lastik alanlara ise 50 TL Petrol Ofisi hediye çeki veriyor. Kampanyadan yararlanmak için tüketicilerin lastik alışverişinden sonra www.michelin.com.tr adresini ziyaret ederek kampanyaya özel formu doldurup  lastik faturalarını buraya yüklemeleri yeterli oluyor.
Ayrıca kampanyaya katılan bu tüketiciler, satın aldıkları yetkili bayiden, Michelin’e özel ücretsiz kış kitine de sahip olma şansını yakalıyor.
Michelin’den lastik satın almayı düşünen tüketicilere bir kolaylık da ödeme seçeneklerinde sunuluyor. 31 Aralık’a kadar CardFinans kredi kartlarıyla, Michelin bayilerindeki Finansbank POS’larından lastik alışverişi yapanlara peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay erteleme imkanına da sahip oluyor.

Foto Galeri Tüm Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR