SEKTÖREL › Mitsubishi ASX Türkiye'yi geziyor

Mitsubishi ASX Türkiye'yi geziyor

30 Haziran 2011 / 20:14 Mitsubishi'nin crossover modeli ASX için düzenlenen “ASX kapınızı çalacak!” Türkiye turu, Temmuz ayında da devam ediyor

Mitsubishi ASX Türkiye'yi geziyor
Haziran ayı boyunca İstanbul’dan Adana’ya, Bursa’dan Eskişehir’e kadar birçok ili dolaşan Mitsubishi ASX Roadshow, Temmuz ayında da Bodrum’dan Trabzon’a, Gaziantep’ten Van’a kadar birçok yerleşim noktasını ziyaret edecek. Mitsubishi ASX'in tanıtım etkinliği kapsamında müşteriler aracı test etme ve satın alma fırsatlarıyla ilgili detaylı bilgi alma imkanına sahip olacaklar.

117 bg güç üreten 1.6 litrelik benzinli motorla ve 5 ileri manuel şanzımanla sunulan Mitsubishi ASX, Invite ve Intense adında iki farklı donanım paketine sahip. Invite adı verilen baz donanım seçeneğinde EBD destekli ABS, HSA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi), ESS (Acil Duruş Sinyal Sistemi), ASTC (Aktif Denge ve Çekiş Kontrol Sistemi), BA Fren Destek Sistemi, 7 hava yastığı, krom çerçeveli ön sis farları ve ızgara, gövde rengi elektrikli katlanabilir ve ısıtmalı aynalar, direksiyondan kumandalı MP3 çalarlı müzik sistemi, hız sabitleyici, tam otomatik klima, soğutmalı torpido, elektrik soketi, yağmur sensörü, katlanabilir arka koltuklar standart olarak sunuluyor.

Otomobilin daha zengin Intense donanım seviyesindeyse tüm bunlara ek olarak LED aydınlatmalı cam tavan, tavan rayı, karartılmış arka camlar, 17 inç alaşım jantlar, siyah deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar ve anahtarsız çalıştırma sistemi gibi donanımlar yer alıyor. Ayrıca Mitsubishi ASX’in tüm donanım seviyelerinde Cleartec teknolojisi sayesinde kırmızı ışıklarda bekleyen otomobilin motorunu otomatik olarak durdurarak yakıt tüketimini azaltan ve karbondioksit salınımını kesen Auto Stop & Go özelliği standart olarak bulunuyor.

ÇOK OKUNANLAR