KAMPANYALAR › Mitsubishi Colt'a özel kampanya

Mitsubishi Colt'a özel kampanya

15 Haziran 2011 / 16:49 Temsa Global çatısı altındaki Mitsubishi, küçük sınıf modeli Colt'u Haziran ayına özel bir kampanya ile sunuyor

Mitsubishi Colt'a özel kampanya
Mitsubishi, küçük sınıf temsilcisi Colt’a özel indirimlerin sunulduğu bir Haziran ayı kampanyasına start verdi. 2.400 TL’yi aşan indirim avantajıyla 31.639 TL’den başlayan anahtar teslim fiyat etiketleri taşıyan Mitsubishi Colt, hem 3 hem de 5 kapılı hatchback karoser seçenekleriyle sunuluyor.

95 bg gücünde 1.3 litrelik benzinli motor ve standart olarak sunulan 5 ileri manuel şanzımanla donatılan Mitsubishi Colt, isteğe bağlı olarak 6 ileri vitesli Allshift otomatik şanzımanla da tercih edilebiliyor. Sport ve Elegance adı verilen iki ayrı donanım seçeneğinin yer aldığı Mitsubishi Colt’un tüm donanım seviyelerinde EBD destekli ABS, ön hava yastıkları, yarı otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3 çalarlı müzik sistemi, elektrik soketi, iPod bağlantısı, katlanabilir arka koltuklar, ön ve arka sis lambaları ile gövde rengi kapı kolları ve elektrikli/ısıtmalı dış aynalar standart olarak sunuluyor. Zengin Elegance donanım seviyesinde ise yağmur sensörü, park sensörü, far sensörü, hız sabitleme sistemi ve karartılmış arka camlar; 3 kapılı Sport paketinde ise arka spoyler, krom egzoz ucu, spor marşpiyel kaplamaları standart olarak sunuluyor. Ayrıca manuel vitesli Mitsubishi Colt versiyonlarında Cleartec teknolojisi sayesinde kırmızı ışıklarda bekleyen otomobilin motorunu otomatik olarak durdurarak yakıt tüketimini azaltan ve karbondioksit salınımını kesen Auto Stop & Go özelliği de bulunuyor.

ÇOK OKUNANLAR