SEKTÖREL › Mobility Channel test yayınında

Mobility Channel test yayınında

26 Mart 2011 / 01:37 Tüm konuları hareketlilik kavramının etrafında toplanan dünyanın ilk uluslararası tematik kanalı Mobility Channel test yayınına başladı

Mobility Channel test yayınında
Stop&Watch yani Dur ve İzle sloganıyla yola çıkan MC TV, ana sektör olarak otomotivi takip ederken, deniz, hava, ağır ve raylı taşıtlarla da ilgileniyor.
22 Mart 2011 akşamı Turksat 3A uydusu, frekans 12562, polarizasyon Vertical, kapsama Batı, symbol rate 25000, FEC 5/6 üzerinden test yayınına başlayan Mobility Channel, Almanya Frankfurt merkezli bir kanal.

MC TV, sık sık mobilite kavramına hizmet eden uluslararası markaların yöneticileri, sanayinin içinden analistleri ve ünlü gazetecileri, izleyicileriyle buluşturacak.Otomobil, motosiklet, havacılık, denizcilik, taşımacılık, mobil iletişim ve mekanik sporların merkezi olacağı söylenen MC TV küresel otomotiv sektörünün ilk ve tek uluslararası otomobil kanalı olarak tanımlanıyor.

Reklamcı Ömer Yılmaz'ın ortaklarından biri olduğu Mobility Channel'ın genel yayın yönetmenliğini Emre Eren, Şef Editörlüğünü ise sektörun önde gelen isimlerinden Okan Altan yapıyor.

ÇOK OKUNANLAR