SEKTÖREL › “Nissan Financial Services” avantajları başladı

“Nissan Financial Services” avantajları başladı

01 Nisan 2023 / 13:55 Nissan avantajlı finansman seçeneklerini artık “Nissan Financial Services” ile müşterilerine sunacak

“Nissan Financial Services” avantajları başladı

Nissan Türkiye, Garanti BBVA iş ortaklığı ile Nissan bayileri ve müşterilerine kolay başvuru imkanı, hızlı değerlendirme süreçleri, rekabetçi koşullar sunacağı “Nissan Financial Services”i hayata geçirdiğini gerçekleştirilen imza töreni ile kamuoyuna duyurdu. Nissan’ın yeni finansman çözümü “Nissan Financial Services”, Türkiye’nin en yenilikçi, istikrarlı, güvenilir ve konusunda en iyi hizmet veren otomobil finansman çözümleri arasında olmayı hedefliyor.

1 Nisan 2023 tarihi itibari ile Türkiye’de faaliyetlerine başlayacak “Nissan Financial Services”, kişilere özel ödeme planı, minimum formalite ve sürekli değişkenlik gösteren pazar koşullarında sonuç odaklı hizmet anlayışı ile sektörde diğer rakiplerinden farklılaşmayı amaçlıyor. 

Nissan Financial Services lansmanında konuşan Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem; “Bugün, sektörde hizmet veren rakiplere göre daha uygun ve geniş finansman seçenekleri ile Nissan sahibi olmak isteyen herkese hitap edeceğimiz bir iş birliğine imza atıyoruz. Garanti BBVA ile yaptığımız iş birliği sayesinde bize başvuracak müşterilerimiz ile bire bir ilgilenerek finansman ihtiyaçlarını tespit edeceğiz. Müşterilerimize tek tip ödeme planı önermek yerine müşterilerimizin kullanacağı krediyi en uygun nasıl ödeyebileceğine dair çözümler üreteceğiz. Onları dinleyerek ihtiyaçlarını tespit edeceğiz, ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun kredi paketlerini oluşturarak, onları mutlu edecek pratik ve hızlı çözüm sunacağız” diye konuştu. Ghanem son olarak, otomotiv sektöründe istikrar ve fark yaratmayı hedeflediklerini belirterek, hızı ve istikrarlı duruşu ile Nissan Financial Services’in en fazla tercih edilen finansman çözümlerinden biri olmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi. 

3b89299ee8d4b4786bd057f4ed16d015_0.jpg

Nissan Türkiye, Garanti BBVA ile lansmana özel cazip ödeme koşulları sunan kampanyaları ile dikkat çekiyor. SUV segmentinin yaratıcısı Nissan Qashqai’nin benzersiz elektrikli sürüş deneyimi sunan e-POWER teknolojisine sahip versiyonu 280.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanıyla sunuluyor. Hafif hibrit (mild hybrid) versiyonuna sahip benzinli Nissan Qashqai modeli için ise 240.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı Skypack ve üzeri donanımlarda geçerli. Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi imkanından yararlanmayacak müşteriler için tüm Nissan Qashqai modellerinde 40.000 TL geri ödeme fırsatı da bir diğer cazip ödeme seçeneği olacak.

D-SUV segmentinin fark yaratan oyuncusu Yeni Nissan X-Trail için ise cazip ödeme koşulları Nissan Financial Services kampanyasında dikkat çekiyor. Hafif hibrit (mild-hibrit) Nissan X-Trail için 320.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz veya 50.000 TL geri ödeme imkanı sunuluyor. Yeni Nissan X-Trail’in eşsiz e-4ORCE 4 tekerden çekiş gücüne sahip elektrikli modeli için ise 50.000 TL geri ödeme imkanı fark yaratıyor.

Sınıfının dinamik ve şık oyuncusu Nissan Juke 120.000 TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz ile Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı. Nissan Juke almak isteyenler sıfır faizli kredi kampanyası yerine 15.000 TL’lik geri ödeme fırsatından yararlanabilecek.

ÇOK OKUNANLAR