KAMPANYALAR › NISSAN'dan 0 faizli finansman desteği

NISSAN'dan 0 faizli finansman desteği

24 Mart 2019 / 23:11 NISSAN, Haziran ayı sonuna kadar sürecek ÖTV ve KDV indirimlerini %0 faizli finansman avantajıyla destekliyor

NISSAN'dan 0 faizli finansman desteği

Türkiye’deki 25 yılını geride bırakan NISSAN, Haziran ayına kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini 31 Mart'a kadar geçerli olacak %0 faiz kampanyasıyla destekliyor. QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde “yüzde 0” faizle finansman imkanı sağlayan NISSAN, QASHQAI, X-TRAIL ve NAVARA’da 40 bin, MICRA’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı da sunuyor. JUKE ise, Mart ayı boyunca tüm versiyonlarda 20.000 TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajı ile NISSAN Yetkili Satıcıları’nda meraklılarını bekliyor.

Otomatik vitesli MICRA’lar, hurda teşvikli 76.320TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, otomatik vitesli NISSAN JUKE fiyatları ise hurda teşviki ile 99.980 TL’den başlıyor. Cam tavanlı NISSAN QASHQAI’ler ise 139.900 TL’den ballayan avantajlı fiyatlarıyla NISSAN Yetkili Satıcıları’nda yerini alırken, SUV Konforu, gücü ve taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA 4x2 TEKNA modeli ise, 40 bin TL için 12 ay %0 faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor.

Nissan Türkiye’nin ÖTV ve KDV indirimlerini desteklediğine değinen ÖZKÖK, konuyla ilgili, “ÖTV ve KDV indirimlerinin, geçtiğimiz yılın son iki ayında zorlanan pazara ciddi bir katkısı olmuştu ve pazarın 600 binin altına düşmesinin önüne geçilmişti. Daha sonra Mart sonuna kadar uzatılan indirimlerle tekrar bir hareketlenme oldu. İndirimlerin 3 ay daha uzatılması talebin desteklenmesi açısından önemli bir adım. Bu adımın, ilk 2 ayda oldukça zorlanan sektörümüze çok faydalı olacağını ve önümüzdeki 3 ayda talebe katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Otomotiv sektörü üretimi, ihracatı, istihdamı ve yarattığı vergi geliri ile Türkiye’nin lokomotif sektörü. Biz bir an önce sektörün 2017 öncesindeki 1 milyon seviyesine gelmesi gerektiğini düşünüyoruz. Vergi indirimlerinin tüketicinin otomotive yoğun ilgi gösterdiği yılın ikinci yarısında da sürmesini sektör açısından büyük bir ihtiyaç olarak görüyoruz. Ayıca bankaların da avantajlı faiz oranı uygulamaları ve kredi imkânlarını artırmaları sektörün canlanmasına katkı sağlayacaktır.” dedi.

ÖZKÖK ayrıca, “Nissan olarak biz de kendi tarafımızdaki kampanyalarımıza devam ederek tüketicilerimize en iyi şekilde destek sağlamayı sürdüreceğiz. Tüketicilerimiz, devam eden %0 faiz kampanyalarımızla 2018 modellerimizdeki fiyat avantajlarından yararlanabilir.” açıklamalarında bulundu.

ÇOK OKUNANLAR