KAMPANYALAR › Nissan'dan avantajlı servis kampanyası

Nissan'dan avantajlı servis kampanyası

05 Şubat 2023 / 21:18 Nissan Türkiye'nin satış sonrası hizmetlerde sunduğu indirim fırsatları Şubat ayında da devam ediyor

Nissan'dan avantajlı servis kampanyası

Nissan Türkiye, satış sonrası kampanyalarıyla Nissan sahipleri için Şubat ayında da avantajlarını sürdürüyor. Nissan servisleri, Online Servis Randevusu kampanyası'nın yanı sıra 3 ve 5 yaşın üzerindeki Nissan araçlar için avantajlı bakım paketleri sunuyor.

Online Servis Randevusu Kampanyası kapsamında Nissan, garantisi devam eden araçlara Nissan Türkiye Mobil Uygulaması veya https://www.nissan.com.tr/servis-randevusu.html adresinden alınan online servis randevularında, kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresinde %10 indirim fırsatı sunuyor.

Nissan Yetkili Servisleri’nde, 3 yaş üzeri Nissan araçlara özel 1.799 TL’den başlayan avantajlı bakım paketleri, 5 yaş üzeri Nissan araçlara özel ise 1.449 TL’den başlayan yağ bakım paketleri sunuluyor. Kampanya, 1 Şubat – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerli olacak.

ÇOK OKUNANLAR