İLK BAKIŞ › Opel'in efsane ismi geri dönüyor!

Opel'in efsane ismi geri dönüyor!

25 Ocak 2024 / 02:17 Opel, efsane model isimlerinden “Frontera”nın 2024 yılı içerisinde yeniden yollara döneceğini duyurdu

Opel'in efsane ismi geri dönüyor!

Opel, geçmişte büyük bir kullanıcı kitlesine erişen ve çok sevilen “Frontera”  isimli modelinin 2024 yılında geri döneceğini resmen duyurdu. Bu efsane isim, yepyeni bir SUV gövdesi ile yeniden hayat bulacak. Bu yılın sonlarına doğru piyasaya sunulması planlanan yeni Frontera'nın akıllı fonksiyonel özelliklere sahip eğlenceli bir model olacağı açıklanıyor. 

Frontera, aynı zamanda Alman markanın yeni “Şimşek Logosu”nu taşıyan ilk seri üretim otomobili olacak. Yeni Frontera, en başından itibaren elektrikli bir araç olarak satışa sunulacak. Yeni Opel Frontera ile ilgili değerlendirmede bulunan Opel CEO'su Florian Huettl, “’Frontera’ ismi, heyecan verici yeni SUV modelimize çok uygun. Özgüvenli karakteri ile pazarın tam merkezinde yer alacak” dedi.

67ec2aae7c237540eaab2e9742f461da_0.jpg

Yeni Opel Frontera'nın, yüksek seviyede yaşam alanı ve çok yönlülük sunarak hem aktif bir yaşam tarzına sahip müşterilere hem de ailelere hitap edeceği belirtiliyor. Ayrıca cazip fiyatlarıyla öne çıkacak olan yeni SUV model, Opel'in geniş müşteri yelpazesine erişilebilir mobilite olanağı sunma geleneğini sürdürecek. Yeni Frontera'nın elektrikli versiyonunun gelişi, yine bu yıl yollara çıkması planlanan yeni nesil Grandland'in elektrikli versiyonunun pazara sunulmasıyla birlikte, Opel’in tam elektrikli bir marka olma yolunda ilerleyişinin önemli bir kilometre taşı olacak. Opel böylece her araç segmentinde en az bir elektrikli model sunacak. Opel, önümüzdeki günlerde yeni Frontera'nın ilk görsellerini ve yeni model hakkında daha detaylı bilgileri paylaşmaya devam edecek.

ÇOK OKUNANLAR