SEKTÖREL › Otokar, 5 farklı ürün grubuyla Busworld'deydi

Otokar, 5 farklı ürün grubuyla Busworld'deydi

28 Ekim 2011 / 00:50 Otokar, 20-26 Ekim 2011 tarihleri arasında Belçika’da düzenlenen Busworld Fuarı’nda 5 farklı aracını sergiledi

Otokar, 5 farklı ürün grubuyla Busworld'deydi
Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar, 20-26 Ekim 2011 tarihleri arasında Belçika’da düzenlenen dünyanın en büyük otobüs fuarı Busworld’e beş farklı ürün grubu ile katılarak gövde gösterisi yaptı. Fuarda SULTAN, DORUK, TERRITO ve KENT model araçlarını sergileyen Otokar, aynı zamanda KENT LF otobüsü ile Jüri Özel Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Türkiye’de iç pazarda yakaladığımız satış başarısını ve deneyimlerimizi tutarlı bir şekilde Avrupa pazarı operasyonlarımıza aktarıyoruz. Günümüzde Otokar, 30 ülkeye ihracat yapan önemli bir marka haline geldi. Otokar, Avrupa’da hızlı ve iddialı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Busworld 2011’e beş farklı ürün grubumuz ile katıldık. Hedefimiz, toplu taşımacılık alanındaki deneyimimizi ve başarımızı geniş ürün ailemiz ile Avrupa pazarına taşımak.” diye konuştu.

ÇOK OKUNANLAR