SEKTÖREL › Peugeot, Bibendum Fuarı'nda

Peugeot, Bibendum Fuarı'nda

20 Mayıs 2011 / 21:21 Peugeot 360° sürdürülebilir ulaşım çözümlerini Berlin'de gerçekleştirilen 2011 Bibendum Fuarı’nda sergiliyor

Peugeot, Bibendum Fuarı'nda
Peugeot, 18 ile 22 Mayıs tarihleri arasında Berlin Tempelhof Havaalanı’nda gerçekleştirilen 2011 Challenge Bibendum Fuarı’ndaki standında sürdürülebilir ulaşım politikasının farklı eksenlerini simgeleyen araç ve hizmetlerini tanıtıyor. Peugeot fuarda,  %100 elektrikli şehir modeli iOn, dünyanın seri üretilen ilk dizel hibrid aracı 3008 Hybrid4, elektrikli scooter e.Vivacity ve elektrikli bisikletle yer alıyor. Ayrıca Peugeot yeni nesil kiralama hizmeti «Mu by Peugeot» ile de ulaşımda farklı hizmet anlayışı ortaya koyuyor.    

Peugeot fuarın farklı etkinliklerine de çok sayıda araç ve teknolojilerle katılıyor. % 100 elektrikli konsept araç EX1, Şehirlerarası Ralli’ye ve Tempelhof havaalanındaki gösterilere katılıyor. Şehiriçi kullanımda yüzde 15’e varan yakıt ekonomisi ve daha düşük CO2 salımı sağlayan 308 e-HDi ve 508 e-HDi da bu konudaki mükemmel performanslarını sergileyecekleri şehir ve şehirlerarası rallilere katılıyorlar.

ÇOK OKUNANLAR