SEKTÖREL › “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesine Altın Pusula ödülü

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesine Altın Pusula ödülü

12 Haziran 2014 / 19:23 “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Altın Pusula ödülüne layık görüldü

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesine Altın Pusula ödülü

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 13. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması’nın sonuçları, 3 Haziran Salı akşamı Radisson Blu Hotel Şişli'de gerçekleştirilen ödül töreniyle açıklandı.

Özel sektör, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve genç iletişimcilerin yarıştığı halkla ilişkiler sektörünün tek ödül programı olan Altın Pusula’da “Peugeot ile Engelsiz Yaşam” projesi “Kurumsal Sorumluluk” kategorisinde Altın Pusula’ya layık görüldü.

2013 yılında sürdürülebilir kalkınma hedefiyle başlayan "Peugeot ile Engelsiz Yaşam" projesi T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın desteği, T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve UNDP Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı işbirliği ile engellilerin hayata uyumları konusunda güçlü adımlarla ilerliyor.

“Peugeot ile Engelsiz Yaşam projesi” ile engelli bireylerin kendi çevrelerindeki sosyal yaşam seviyelerini artırmak, sosyal hayata entegre olmalarına destek olmak, engellilik durumları hakkında toplum bilinci ve anlayışı geliştirmek ve konu hakkında duyarlılık oluşturmak hedefleniyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR