KAMPANYALAR › Peugeot Rifter'da 190 bin TL'den başlayan fiyatlar

Peugeot Rifter'da 190 bin TL'den başlayan fiyatlar

25 Nisan 2021 / 21:16 Peugeot Rifter, KOBİ’lere özel 20 bin TL’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor

Peugeot Rifter'da 190 bin TL'den başlayan fiyatlar

Peugeot'nun hem ticari amaçlı kullanımı hem de aile beklentilerini karşılayan iddialı modeli Rifter,  KOBİ’lerin karşısına bahar dönemine özel cazip fiyat avantajlarıyla çıkıyor. Bu kapsamda, Active PRO paketine sahip Peugeot Rifter’lar, 20 bin TL’ye varan indirimle birlikte 190 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

d82427bbf0b998160e3e2422085430a3_1.jpg

KOBİ’lere özel avantajlı fiyatla satışa sunulan Peugeot Rifter’ın Active PRO paketinde; 8 inç renkli dokunmatik ekran, Mirror Screen (Apple Carplay / Android Auto), elektrikli arka camlar, arka park sensörü, deri direksiyon simidi, direksiyona entegre müzik sistemi ve dokunmatik ekran kontrolleri ile yağmur sensörlü "Magic Wash" silecekler standart olarak yer alıyor. Bununla birlikte, sınıfında benzersiz olan Peugeot i-Cockpit ve oldukça kullanışlı iç hacim gibi daha birçok özellikle Peugeot Rifter, hafif ticari araçlar sınıfının standartlarını belirliyor. 

d82427bbf0b998160e3e2422085430a3_2.jpg

Rifter, modüler ve pratik yapısıyla da çok yönlü kullanım özellikleri sergiliyor. Markanın yüksek verimlilik seviyesine sahip en güncel motor ve aktarma organlarıyla donatılan Rifter’da geleneksel el freninin yerini alan Elektrikli Park Freni ile kazanılan alan, saklama alanı olarak değerlendiriliyor. Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, belirlenen mesafeden öndeki aracı takip etmeye imkân tanırken, 8 kademeli tam otomatik şanzımanıyla sistem tamamen durma özelliği ile sürüş güvenliğini daha da arttırıyor. Rifter’da yer alan teknolojiler arasında Aktif Trafik İşaretleri Tanımlama Sistemi, Aktif Şerit Takip Sistemi, Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi, Aktif Güvenlik Freni ve Akıllı Far Asistanı bulunuyor. Ayrıca, Visiopark 180° geri görüş kamerası, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Anahtarsız Giriş Sistemi de sunulan teknolojiler arasında yer alıyor.

ÇOK OKUNANLAR