SEKTÖREL › Peugeot'dan 'Artı Garanti'

Peugeot'dan 'Artı Garanti'

12 Ağustos 2011 / 01:34 Peugeot, müşterilerine araçlarının garanti süresini 1 ya da 2 yıl uzatma imkanı sunuyor

Peugeot'dan 'Artı Garanti'
Peugeot müşterileri, 'Peugeot Artı Garanti' ile araçlarını satın alırken, 2 yıllık üretici garantisine ek olarak, garanti süresini 1 yıl ya da 2 yıl daha uzatabiliyorlar. Böylece toplam garanti süresi seçilen paket doğrultusunda; 2+1 yıl / 100 000 km ya da 2+2 yıl / 150 000 km’ye ulaşıyor. 'Peugeot Artı Garanti'den 18 aydır trafikte olan (0-18 ay) Peugeot modelleri faydalanıyor.
 
Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş. güvencesi ile sunulan bu hizmet ile müşteriler hem otomobillerini hem de bütçelerini kontrol altına alıyorlar. Sözleşme kapsamı içindeki arızalardan kaynaklanan kontrol ve onarım işlemleri ise Peugeot Yetkili Servisleri’nde eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Sözleşme süresince 7/24 Peugeot Assistance hizmetlerinden faydalanmaya devam ediliyor. 2 yıl üretici garantisi sona erdikten sonra Peugeot Artı Garanti kapsamındaki mekanik ve/veya elektrik-elektronik arızalar sonucu oluşacak yedek parça onarımı ve ücretsiz değişimi (parça ve işçilik) de Peugeot Yetkili Servisleri’nde gerçekleştiriliyor.

Peugeot Artı Garanti kapsamındaki bir arıza sebebiyle aracın hareketsiz kalması durumunda araç 7/24 Peugeot Assistance hizmeti ile en yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekiliyor. Ayrıca 7/24 Peugeot Assistance hizmeti ile aracın hareketsiz kaldığı ve onarımın aynı gün tamamlanmadığı durumlarda 4 güne kadar yedek araç hizmeti, 3 güne kadar konaklama hizmeti veya yolculuğa devam veya ikametgaha ulaşım hizmeti sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR