SEKTÖREL › Polis teşkilatına 1000 adet Tucson!

Polis teşkilatına 1000 adet Tucson!

12 Ocak 2024 / 19:04 Hyundai Assan, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne 1000 adet TUCSON teslimatı gerçekleştirdi

Polis teşkilatına 1000 adet Tucson!

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne 1000 adet TUCSON alındı. Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törende ayrıca 6992 yeni polis de göreve başladı. TUCSON’u uzun yıllardır tercih eden Emniyet Genel Müdürlüğü, İstanbul’da görev yapan polis teşkilatına 1.000 adet yeni araç takviyesi daha yaparak mevcut filosunu güçlendirmiş oldu.

Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, konuyla ilgili olarak "Emniyet Genel Müdürlüğü’nün TUCSON modelimizi tercih etmesi bizleri çok mutlu etti. Emniyet teşkilatının içinde farklı görevlerde kullanılacak olan TUCSON’un, aktif koruma sağlayan güvenlik donanımları ve üstün sürüş dinamikleriyle polislerimize görevlerinde yardımcı olacağını düşünüyorum. Ayrıca, göreve başlayan yeni memurlarımıza da hayırlı olsun diyerek başarılarla dolu bir kariyer yolculuğu diliyorum” dedi. 

Türkiye’de Yılın Otomobili ödülüne sahip olan Hyundai TUCSON, bağımsız araç değerlendirme kuruluşu olan Euroncap çarpışma testlerinde de beş yıldız alarak başarıya ulaşmıştı. Satışa sunulduğu tüm pazarlarda popülerliğini zirveye taşıyan Hyundai TUCSON, özellikle güvenlik donanımları, HTRAC dört tekerden çekiş sistemi ve güçlü motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. 

ÇOK OKUNANLAR