SEKTÖREL › Renault Cannes'ı elektriklendirdi

Renault Cannes'ı elektriklendirdi

14 Mayıs 2011 / 23:34 Fluence Z.E. Cannes Film Festivali'ne katılan aktör, aktris ve sinema profesyonellerine kırmızı halıya kadar eşlik ediyor

Renault Cannes'ı elektriklendirdi
Cannes Film Festivali'nin otomobil sponsoru olan Renault, Fluence Z.E. modelini de aktör, aktris ve sinema profesyonellerinin emrine veriyor.  İlk elektrik motorlu sedan Renault Fluence Z.E. resmi ticari lansmanından birkaç ay önce Cannes Croisette’e uğruyor. Fluence Z.E.’leri şarj etmek için Festival sarayının otoparkına kurulan standart şarj istasyonları, Cannes Film Festivali'nden sonra Cannes’daki elektrik motorlu araç sürücülerinin kullanımına sunulacak.

Cannes Film Festivali sırasında, aktör, aktris ve sinema profesyonelleri Renault ürün gamına dahil  modelleri, Croisette’de denemek için rezerve edebilecekler. Bu orijinal deneme uygulaması kapsamında meraklıları,Fluence Z.E.’nin yanısıra markanın Latitude ve 60’lı yılların efsanevi Florida’sına gönderme yapan sınırlı seri Mégane Coupé Cabriolet Floride gibi modelleriyle de tanışabilecekler. Festival süresince toplam olarak yaklaşık 200 adet Renault, bölgenin yollarında dolaşıyor olacak.

ÇOK OKUNANLAR