YENİ MODELLER › Renault Captur Outdoor satışa sunuldu...

Renault Captur Outdoor satışa sunuldu...

02 Ağustos 2014 / 20:18 Renault’nun şehirli crossover’ı Captur, özel Outdoor versiyonuna kavuştu

Renault Captur Outdoor satışa sunuldu...

Renault ilk crossover modeli olan Captur’u özel bir versiyon ile tazeledi. Tampon ve jantlarındaki ayrıntıları ile daha sıra dışı bir görünüme sahip olan otomobil bu görsel farklılıklarının yanı sıra markanın daha üst modellerinde opsiyonel olarak sunduğu teknolojileri standart olarak sunması, dolayısıyla zengin bir standart donanıma sahip olması ile de dikkat çekiyor.

Renault Captur ailesinin yeni üyesi Captur Outdoor ön ve arka tamponlarında bulunan korumalar ve 17 inçlik siyah alaşım jantlara sahip olurken, markanın Clio modelinde sunduğu özel vernikli Alev Kırmızısı bu özel versiyonda sunulmaya başlanmış. Otomobilin iç mekanında da kırmızı detaylara yer verilirken otomobilin daha aktif kimliği ise direksiyonda yer verilen karbon fiber motifli detaylar ile dışa vurulmuş. Otomobilin orta konsolunda ise normal Captur’da opsiyonel ancak Captur Outdoor’da standart olarak sunulan R-Link sisteminin dokunmatik sistemine yer verilmiş.

Captur Outdoor’da standart olarak sunulan yüksek donanım sadece R-Link ile sınırlandırılmamış. Markanın otomobillerinin zorlu şartlarla daha kolay bir şekilde başa çıkmasını sağlayan Extended Grip Sistemi de otomobilin standart donanım listesindeki yerini almış. 120 bg güç üreten 6-ileri çift kavramalı şanzıman ile eşlenmiş 1.2-litre TCe benzinli ve 6-ileri EDC veya 6-ileri manuel şanzıman ile eşlenmiş 90 bg’lik 1.5-litre dCi dizel motor-şanzıman seçeneklerine sahip olan Renault Captur Outdoor 67.800 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR