FAYDALI BİLGİLER › Renault MAİS müşteri memnuniyetinde lider

Renault MAİS müşteri memnuniyetinde lider

24 Temmuz 2019 / 11:50 Renault ve Dacia, sikayetvar.com müşteri memnuniyeti endeksinde yılın ikinci çeyreğinde zirvede...

Renault MAİS  müşteri memnuniyetinde lider

Renault ve Dacia markaları, Türkiye’nin en büyük şikayet platformu sikayetvar.com’da aldıkları puanlar ile kendi kategorilerinde birinci sırada yer aldı. Markalar, yaklaşık 4 milyon üye ve aylık 7 milyon tekil ziyaretçiye sahip platformda, memnuniyet düzeyi, teşekkür oranı, churn (müşteri kaybını engelleme) ve şikayet oran endeksine göre değerlendiriliyor.

Renault MAİS, OYAK'ın müşteri memnuniyeti vizyonu doğrultusunda temellerini 2,5 yıl önce attığı dijital dönüşüme büyük önem veriyor. Bu doğrultuda, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak üzere kurduğu Diyalog platformu ile sesli hizmetlerden sosyal ve dijital kanallara kadar kişiye özel, kolay ve benzersiz bir deneyim sunuyor. Diyalog İletişim Hattı, kaza ve arıza gibi durumlarda anlık müdahale hizmeti sunan Renault Yardım, tüm başvuru ve taleplerin değerlendirildiği Şikayet Yönetim Ekibi, kalite ve memnuniyet kontrol aramalarının yapıldığı Renault Dinliyor’un yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Kanallar ekibi ile kesintisiz hizmet veriyor.

ÇOK OKUNANLAR