KAMPANYALAR › SEAT Euroleague Final Four heyecanını Berlin’de yaşatıyor

SEAT Euroleague Final Four heyecanını Berlin’de yaşatıyor

22 Şubat 2016 / 12:34 SEAT, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de oynanacak Turkish Airlines Euroleague Final Four karşılaşmalarını canlı izleme şansı sunuyor

SEAT Euroleague Final Four heyecanını Berlin’de yaşatıyor

SEAT, yeni çalışması ile birlikte basketbol tutkunlarına bir kez daha sesleniyor. Yıl boyunca birçok basketbol severi Euroleague karşılaşmalarında misafir eden İspanyol üretici, şimdi düzenlediği çekiliş ile birlikte bir çifti Berlin’de gerçekleştirilecek olan Turkish Airlines Euroleague Final Four’da ağırlayacak.

Almanya’nın başkentindeki dörtlü finalleri izleyecek şanslı çifti belirleyecek çekilişe katılmak için, 16 Şubat - 25 Mart tarihleri arasında SEAT Yetkili Satıcılarına gelip test sürüşü yapmak yeterli. Çekiliş sonucu belirlenecek bir çift, 13 - 15 Mayıs tarihlerindeki Turkish Airlines Euroleague Final Four karşılaşmalarına gitmeye hak kazanacak.

Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi’nde mücadele eden Darüşşafaka Doğuş Basketbol Takımı’nın sponsorluğunu sürdüren SEAT Türkiye ayrıca, 2015 yılından bu yana 3 yıl süreyle de Turkish Airlines Euroleague ve Eurocup’ın sponsorları arasında yer alıyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR