SEKTÖREL › Shell'den eş zamanlı aktivite...

Shell'den eş zamanlı aktivite...

01 Ekim 2011 / 01:31 Shell, 15 Ekim tarihinde dünyanın 10 ülkesinde eş zamanlı olarak 'FuelSave Yakıt Tasarrufu Günü' etkinliği düzenleyecek

Shell'den eş zamanlı aktivite...
Shell, 15 Ekim 2011 tarihinde dünyanın 10 ülkesinde gerçekleştireceği 'FuelSave Yakıt Tasarrufu Günü' etkinliğini Türkiye'de saat 10:30’da Ortaköy Meydanı'nda gerçekleştirecek. Shell ayrıca bu etkinlik ile 'Dünyanın En Kalabalık Yakıt Tasarrufu Eğitimi'ni yaparak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi hedefliyor. Guinness yetkilileri bu rekor denemesi için etkinlik boyunca eğitimleri izleyecekler.
 
FuelSave Yakıt Tasarrufu Günü etkinliğinin Türkiye ayağında Burcu Esmersoy ve Ethem Genim’in katılımıyla gerçekleşecek eğitimde yer alacak Türk sürücüler, 'Dünyanın En Kalabalık Yakıt Tasarrufu Eğitimi' Guinness dünya rekoru denemesi için bir araya gelecekler.

Dünya rekoru denemesine katılmak isteyen sürücüler www.shell.com.tr internet adresinden kayıt yaptırarak bu etkinlikte yer alma ve süpriz hediyeler kazanma şansını yakalayacaklar. Rekor denemesi, Türkiye’nin yanı sıra, Hollanda, Almanya, İngiltere, Danimarka, Singapur, Hong Kong, Tayland, Malezya ve Filipinler’de, aynı anda gerçekleştirilecek.
 

ÇOK OKUNANLAR