KONSEPT › Skoda, COMPANYBEST 2020 ödülünü kazandı

Skoda, COMPANYBEST 2020 ödülünü kazandı

28 Kasım 2020 / 14:46 Skoda, AUTOBEST jürisi tarafından verilen COMPANYBEST 2020 ödülünü kazandı

Skoda, COMPANYBEST 2020 ödülünü kazandı

Skoda, 32 farklı ülkeden jüri üyelerinden oluşan AUTOBEST tarafından COMPANYBEST 2020 ödülüne layık görüldü. Skoda’nın bu ödülü almasında, global pazardaki dikkat çekici gelişiminin ve yenilikçi konseptleri üretime aktarmasının etkili olduğu açıklanıyor.

Üretim sürecindeki dijitalleşme projeleri ve MQB ile MEB alt yapılarının aynı üretim hattında üretilmesi gibi birçok yeniliğe imza atan Skoda, global olarak pazar payını ve satış adetlerini artırmaya devam ediyor. Jüri üyeleri aynı zamanda Skoda'nın çekici tasarımlarını, müşteri odaklı çözümlerini, markanın Simply Clever Akılcı Çözümlerini ve teknolojik yeniliklerini de takdir etti.

Birçok ödülle öne çıkan Skoda, geçtiğimiz yıl da dijital asistan Laura ile SMARTBEST ödülünün sahibi olmuştu. Laura, sürücü ile yapay zeka arasındaki etkileşimi başarılı bir şekilde gerçekleştirerek yılın inovasyonu olarak gösterilmişti.

Bu başarının ardından yeni Skoda Octavia da “Avrupa’da Satın Alınabilecek En İyi Otomobil” unvanı için önemli test sürüşlerine katılacak. Bu yarışmanın kazananı ise, Aralık ortasında açıklanacak.

ÇOK OKUNANLAR