KAMPANYALAR › Skoda'da ÖTV zammı yok!

Skoda'da ÖTV zammı yok!

07 Ekim 2012 / 16:14 Skoda, 3 puanlık ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmazken, ayrıca 9.150 TL’ye varan takas indirimleri sunuyor

Skoda'da ÖTV zammı yok!
Yüzde 3’lük ÖTV artışını pekçok marka gibi Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmama kararı alan Skoda, bununla birlikte modellerini 9.150 TL’ye varan özel takas indirimleriyle satışa sunuyor.

Ekim ayında, tüm Skoda yetkili satıcılarında geçerli kampanya çerçevesinde ÖTV farksız kampanyalı fiyatı 29.000 TL’den başlayan Fabia’nın tüm versiyonları, 950 TL’ye ulaşan takas indirimleriyle satılıyor. Geniş bagaj hacmi, pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken Roomster ise, 32.000 TL’den başlayan ve ÖTV farkı yansıtılmamış fiyatlarla sunuluyor. Roomster’a bu fiyatlar üzerinden Ekim ayı boyunca 1.100 TL’ye varan takas indirimi de uygulanıyor.
Skoda ailesinin konfor, düşük tüketimli motor seçenekleri ve geniş bagaj hacmini bir arada sunan popüler modeli Octavia ise, ÖTV farksız 40.700 TL’den başlayan fiyatlara satılmaya devam ediliyor. Bu modelde Ekim ayına özel 2.200 TL’ye varan takas indirimleri de, Octavia’yı cazip hale getiriyor.

Yakıt tüketimi düşük 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneğiyle sınıfında fark yaratan Skoda’nın SUV modeli Yeti de, Ekim ayı avantajlarından  yararlanıyor. 4x2 ve 4x4 seçenekleri bulunan Yeti, bir yandan Ekim ayında 45.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, diğer yandan 6.100 TL’ye varan takas indirimleriyle satılıyor. Bu avantajlara ek olarak Yeti’de metalik gövde renkleri için herhangi bir fark alınmıyor.

Geniş ve konforlu iç mekanı, kendisine özgü iki farklı şekilde açılabilen bagaj kapağı, düşük yakıt tüketimi sunan motor seçenekleriyle öne çıkan Superb’de de avantajlar sürüyor. ÖTV farkının yansıtılmadığı 54.500 TL’den başlayan fiyatlara sahip Superb’de, 4.000 TL ile 9.150 TL arasında değişen takas indirimleri de sunuluyor. 

ÇOK OKUNANLAR