KAMPANYALAR › Suzuki, "otomobil bulamıyorum" diyenlere çözüm sunuyor

Suzuki, "otomobil bulamıyorum" diyenlere çözüm sunuyor

12 Aralık 2021 / 13:52 Suzuki, "Suzuki’m Yolda" ve "Yedek Suzuki’m" çözümleriyle kolaylıklar sağlıyor

Suzuki,

Doğan Trend Otomotiv güvencesi ile “Suzuki’m Yolda” çözümünü bu ay da devam ettiren ve aracın vergiler öncesi fiyatını sabitleyen Suzuki, acil araç ihtiyacı olan müşterilerine ise “Yedek Suzuki’m” programıyla çözüm yaratıyor. 

Suzuki, “Suzuki’m Yolda” ön satış uygulaması ile müşterilerinin mağduriyet yaşamasının önüne geçiyor. Ön satış uygulaması ile sabit fiyat fırsatı da beraberinde geliyor. Bu kapsamda tercih edilecek olan Suzuki ürün yelpazesi içerisindeki modellerin fiyatı, vergiler hariç olmak üzere ön satış esnasında sabitleniyor. Aralık ayında ön satış uygulamasından yararlanacak olan Suzuki müşterileri, yeni otomobillerini seçtikleri modele bağlı olmak kaydıyla, 2022 yılının ilk dört ayı içerisinde teslim alabilecekler. 

0359107ee987a72fb3ee0bb5e762399a_0.jpg

“Suzuki’m Yolda”  uygulamasına ek olarak ikinci bir hizmeti daha sunan marka, devreye aldığı ön satış uygulamasının yanında, araçlarını teslim alana kadar dileyen müşterilerine uygun koşullarda Suzuki Vitara kiralama hizmeti sunuyor. Vitara kiralama hizmeti, aylık 5.000TL+KDV bedel karşılığında yapılabiliyor. 

ÇOK OKUNANLAR