KAMPANYALAR › Suzuki Vitara ve Swift Hybrid'de 0 faiz fırsatı

Suzuki Vitara ve Swift Hybrid'de 0 faiz fırsatı

09 Ocak 2021 / 19:25 Suzuki, Vitara ve mild-hybrid teknolojili Swift modellerinde cazip fiyat ve sıfır faizli kredi fırsatları sunuyor

Suzuki Vitara ve Swift Hybrid'de 0 faiz fırsatı

Suzuki'nin Vitara ve Swift Hibrit modelleri Ocak ayına özel uygun faiz avantajları veya  özel fiyat fırsatlarıyla satın alınabiliyor. Vitara’ya, Ocak ayı boyunca 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz imkanı veya 284.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Kampanya kapsamında Swift Hibrit ise 60 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatı veya 9 bin TL nakit alım desteğiyle satışa sunuluyor.

f7cc9fe15181172eb1e7d30d5486f5bf_0.jpg

Suzuki’nin SUV modeli Vitara, yeni nesil dört tekerlekten çekiş teknolojisi ALLGRIP ile kullanıcılara şehirde konforu, arazide ise heyecanı aynı anda sunabiliyor. İleri güvenlik teknolojileri sayesinde sürücü ve yolcular için üst düzey koruma sağlayan Vitara, 4 farklı sürüş modunun yanı sıra 10.1 inç’lik multimedya ekranıyla kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor. Bununla birlikte, çift kademeli ve tamamen açılabilen panoramik sunroof da Vitara’yı rakiplerinden ayıran özellikler arasında yer alıyor. 6-ileri tam otomatik şanzıman ve LED far gibi daha birçok standart özellik sunan Vitara, çift renk seçeneğiyle de tercih edilebiliyor.

Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi ile donatılan Swift Hibrit, içten yanmalı motora destek olmak ve emisyonu azaltmak için kullanılan entegre marş alternatörü sayesinde (ISG) şehir içi kullanımlarında yüzde 20’yi aşan yakıt tasarrufu sağlıyor. Ülkemizde GL Techno ve GLX Premium donanım seviyeleriyle satışa sunulan Swift Hibrit, LED farlar ve LED stop grubu, 16 inç alaşım jantlar, 9 inç dokunmatik multimedya sistemi ve navigasyon, LCD bilgi ekranı, anahtarsız çalıştırma sistemi ve çift renk seçenekleriyle sınıfının en donanımlı otomobillerinden birisi olma özelliğini taşıyor.

ÇOK OKUNANLAR