YEDEK PARÇA › Tofaş, garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattı!

Tofaş, garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattı!

08 Mayıs 2020 / 18:51 Tofaş, Covid-19 nedeniyle garanti sürelerini uzatırken, bakım sürelerini de 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esnetti

Tofaş, garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattı!

Tofaş, Covid-19 salgını döneminde toplum sağlığını korumaya yönelik hizmetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz ay Türkiye genelindeki bayilik ağının tamamını online ortama taşıyan Tofaş, tüm servis noktalarında Fiat, Alfa Romeo, Jeep markalı araç sahipleri için model yılı veya kilometre gözetmeksizin ücretsiz araç dezenfeksiyonu hizmeti vermeye başlamıştı. Şirket, satış sonrası hizmetlerine garanti ve bakım sürelerini esneterek bir yenisini daha ekledi. 

d53effa03e92695d4e22155dafd37772_0.jpg

Hizmeti devreye alırken; müşterilerinin pandemik süreçte garanti kapsamında, yapılacak işlemler için servise gelemediklerinde, hak kaybı yaşamamalarını hedeflediklerini dile getiren Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin; yaşanan zorlu günlerde devreye alınan yeni hizmetle bu kez de araç bakım sürelerini 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esnettiklerini belirtti. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle müşterilerinin yanında olmayı sürdürdüklerini vurgulayan Hüseyin Şahin “Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araç sahiplerinin garanti sürelerini uzatan ve bakım dönemlerinde esneklik sağlayan kampanyamızda 15 Mart ile 31 Mayıs tarihleri arasında garanti süresi dolan araçların garantilerini 30 Haziran tarihine kadar uzattık. Uygulama kapsamında ayrıca, Mart ve Nisan aylarında bakım zamanı gelen araçların bakımlarında da toplamda 3 ay veya 3 bin kilometre esneklik de sağlayacağız” şeklinde konuştu.

ÇOK OKUNANLAR