KAMPANYALAR › Toyota Avensis'te 1.8 avantajı

Toyota Avensis'te 1.8 avantajı

18 Haziran 2011 / 00:00 Toyota, Avensis modelinde ÖTV farkını ödüyor ve 1.6 litre fiyatına 1.8 otomatik versiyon sunuyor...

Toyota Avensis'te 1.8 avantajı
Toyota Avensis, kullanıcı beklenti ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen yeni versiyonu '1.8 Elegant Extra Multidrive S' ile D segmentindeki iddiasını arttırıyor. Avensis'in bu yeni versiyonu, aynı segmentteki 1.6 lt otomatik şanzımana sahip otomobiller seviyesindeki fiyatıyla dikkat çekiyor. Toyota, yüzde 60 ÖTV sınıfında değerlendirilen otomobilin ayrıca ekstra vergi yükünü de üstleniyor. Toyota Avensis 1.8 Elegant Extra Multidrive S 63.400 TL’lik fiyatıyla Haziran sonu itibariyle Toyota Plazalarda satışa sunuluyor.

Avensis’in 147 bg güç ve 180 Nm tork üreten yeni 1.8 lt benzinli motoruna, daha fazla sürüş keyfi ve konfor sunan otomatik şanzıman eşlik ediyor. Toyota Optimal Drive teknolojisi ile yüksek performansı düşük yakıt tüketimiyle birlikte sunduğu açıklanan Avensis 1.8 Elegant Extra, donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Sportif sürüş keyfi sunan direksiyondan kumandalı vites değiştirme özelliği ile fark yaratan otomobil, otomatik klima (çift bölgeli), kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, Bluetooth® - kablosuz cep telefonu bağlantısı, cruise control, elektrikli park freni, akıllı giriş-çalıştırma sistemi, 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar, yağmur sensörü, far yıkama sistemi, otomatik yanan farlar, elektrikli katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar gibi özellikler sunan zengin bir donanıma sahip. Avensis ayrıca direksiyon destekli araç denge kontrol sistemi (VSC+), sürücü, yolcu ön, yan hava yastıkları, ön ve arka yolcu perde hava yastıkları, sürücü diz hava yastığı ve aktif ön koltuk başlıkları gibi güvenlik ekipmanları da sunuyor.

3G Wi-Fi bağlantısı hediye
3G altyapısı üzerinden araç içinde veya evinizde her türlü kablosuz bağlantı cihazı ile internete bağlanmanıza imkan tanıyan Wi-Fi erişim cihazı ve 3 aylık internet aboneliği de Avensis 1.8 Elegant Extra Multidrive S’i tercih edenlere Toyota tarafından hediye ediliyor.

ÇOK OKUNANLAR