KAMPANYALAR › Toyota Forever Kart sahipleri yaz fırsatlarından faydalanıyor

Toyota Forever Kart sahipleri yaz fırsatlarından faydalanıyor

04 Mayıs 2015 / 23:15 Toyota’nın “Yaz Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartı olan Toyota sahiplerine büyük avantajlar sağlıyor

Toyota Forever Kart sahipleri yaz fırsatlarından faydalanıyor

30 Haziran tarihine kadar sürecek “Yaza Merhaba Fırsatları” kampanyası kapsamında Toyota Plazalara gelen Toyota sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde %15’ten başlayan yedek parça, %20’den başlayan işçilik ve %30 oranında fren paketi ile yağ değişim paketi indirimlerinden yararlanacaklar. Ayrıca tüm modellerde Toyota Forever kart indirimlerine ilave olarak 1 litrelik Toyota orijinal motor yağı ile Bridgestone, Michelin ve Lassa lastik alımlarında bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 80 TL’lik hediye çekinin de sahibi olacaklar. 

Toyota plazalarda yapılan bakımlar sonrasında kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek. Forever Kartı bulunan Toyota sahipleri, “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını artıracak ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre birçok indirimin yanında BP istasyonlarından depolarını daha ekonomik dolduracaklar.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için kendilerine en yakın Toyota plazasına götürmek ve çok kolay bir şekilde Forever Kart başvuru formunu doldurmak olacak.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR