SEKTÖREL › Toyota kasko kampanyası kazandırdı

Toyota kasko kampanyası kazandırdı

14 Mayıs 2011 / 22:54 'Toyota Kasko Kampanyası'nın talihlileri, ödüllerini 13 Mayıs'ta Toyota genel merkezinde düzenlenen törenle aldı

Toyota kasko kampanyası kazandırdı
Toyota’nın, yeni Toyota Kasko poliçesi yaptıran veya mevcut poliçesini yenileyen müşterileri için düzenlediği kampanyasının talihlileri belli oldu. 21.329 kişinin katıldığı kampanya sonunda İstanbul’dan Ömer Kürümoğlu, Necdet Kaynak ve Yunus Özkan, Muğla’dan İsmet Işık ile Van’dan Faik Gülten Toyota Yaris 1.0 Terra Sporty’nin sahibi oldular. Ayrıca 10 çift Paris Disneyland seyahati ve 15 kişi de iPhone 4 kazandı. Talihliler 13 Mayıs’ta Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle hediyelerini teslim aldılar.

Toyota Kasko ile her türlü hasar, Toyota Yetkili Servisleri’nin uzman kadrosu tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarılıyor. Acentelik ve servisin aynı çatı altında olması sayesinde işlemler ve onarım çok hızlı bir şekilde tamamlanırken, Toyota Kasko, araca, araç sahibine ve üçüncü sahışlara verilen zararları da yüksek teminatlarla muafiyetsiz olarak karşılıyor.  Bunun yanında 1 günden fazla sürecek onarımlarda Toyota Kasko sahiplerine 7 güne kadar araç tahsis edilirken, 1 yaşına kadar olan son model araçların tam hasara (pert) uğraması durumunda  poliçe sahibine “0” kilometre araç bedeli ödeniyor.

ÇOK OKUNANLAR