KAMPANYALAR › Toyota’da İlkbahar Servis Kampanyası başladı

Toyota’da İlkbahar Servis Kampanyası başladı

08 Mayıs 2024 / 12:50 Türkiye’de 60’ın üzerinde Toyota Yetkili Servisleri’nde “İlkbahar Servis Kampanyası” başladı

Toyota’da İlkbahar Servis Kampanyası başladı

Toyota Yetkili Servisleri’nde “İlkbahar Servis Kampanyası” başladı. 14 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada tüm modellerde fren balataları, amortisörler, silecekler ve debriyaj setlerinde yüzde 25 indirim uygulanıyor. Bununla birlikte 3 yaş ve üzerinde modellerde Toyota Orijinal Motor Yağı ve Yağ Filtresi yüzde 20 indirimli olarak sunulurken, bakım işçiliğinde de yüzde 15 indirim gerçekleştiriliyor. Toyota sahipleri bu avantajlardan yararlanmak için servis randevularını online olarak da alabiliyorlar.

Yetkili servislerde Toyota’sının periyodik bakımını gerçekleştiren kullanıcılar, bu avantajların yanı sıra Toyota Garanti ON programından da yararlanabiliyorlar. Toyota’sının periyodik bakımını yaptıranlar, 10 yaş/160.000 km'ye kadar olan ve gerekli şartları sağlayan araçları için ücretsiz 1 yıl/15.000 km ya da 1 yıl/10.000 km garanti sistemine dahil olabiliyor. 

Toyota’nın sektöre öncülük yaparak devreye aldığı Toyota Garanti ON programından ikinci el Toyota sahipleri dahil olmak üzere 10 yıl/160 bin kilometreye kadar tüm müşteriler faydalanabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR