KAMPANYALAR › Toyota'dan Forever Kartlılara özel avantajlar…

Toyota'dan Forever Kartlılara özel avantajlar…

04 Haziran 2014 / 14:33 “Yaz Servis Günleri Kampanyası”nda Forever Kartlı tüm Toyota sahiplerine avantajlar sunuluyor

Toyota'dan Forever Kartlılara özel avantajlar…

30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plazalara gelen Toyota sahipleri, 2009 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15’ten başlayan yedek parça, yüzde 20’den başlayan işçilik indirimi ile yüzde 1,5’tan başlayan akaryakıt hediyesinden yararlanacaklar.

Tüm modellerin bakımında ise 1 litre Toyota orijinal motor yağı hediye edilirken, yine yüzde 15 aksesuar indirimi ve dört adet Bridgestone, Lassa, Michelin veya Goodyear marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80 TL’lik hediye çeki de Toyota sahiplerinin olacak.

Yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek. Forever Kart sahipleri, “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını artıracak ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre yedek parça ve işçilik indiriminin yanında BP istasyonlarından da akaryakıt hediyesi kazanacaklar.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kendilerine en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Toyota Forever’ın ayrıcalıklar dünyasından faydalanmaya başlamak. Toyota Forever kartı olmayan müşteriler, Toyota Plazalarda anında kartını çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanmaya başlayabilecekler.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR