KAMPANYALAR › Toyota'dan iddialı kampanya

Toyota'dan iddialı kampanya

10 Haziran 2011 / 20:25 Toyota modellerine Haziran ayında sahip olanlar ödemelerine isterlerse 2012’de başlayabilecekler

Toyota'dan iddialı kampanya
Toyota sahibi olmak isteyenler için Toyota Finans avantajlarla dolu yeni bir kampanya hazırladı. Toyota Finans Sistemi, tıpkı önceki aylarda olduğu gibi Haziran ayında da uygun kredi faiz oranları ve 60 aya uzanan vade seçenekleriyle kişiye özel en uygun ödeme koşullarını sunuyor.

Toyota Finans Haziran kampanyasından yararlanmak için Toyota Plazalara ziyaret edenlerin bütün işlemleri tek bir noktadan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Bunun yanısıra vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini ellerinden çıkarmaları için 3 aylık ek süre tanınıyor. Haziran kampanyası ile yüzde 100’e varan kredi kullanma olanağı ve balon ödeme seçeneği de sunuluyor. 

Avensis ve Auris'te uygun ödeme seçenekleri
Toyota’nın 4.000 TL'ye varan indirimler uyguladığı D segmentindeki modeli Avensis 54.200 TL’den başlayan fiyat etiketleri taşıyor. Toyota Finans ile Avensis'e 9.000 TL peşin, 950 TL taksitle sahip olmak mümkün. Markanın kompakt hatchback modeli Auris ise 6.000 TL peşin ve 650 TL’den başlayan cazip ödeme koşullarıyla sunuluyor.

ÇOK OKUNANLAR