SEKTÖREL › vdf'den mobil ortamda 2'nci el kredisi

vdf'den mobil ortamda 2'nci el kredisi

06 Mayıs 2011 / 01:30 vdf, Altunizade ve AutoCity-Çobançeşme açık oto pazarlarında, ikincielekredi.com mobil araçlarıyla kredi başvurularını değerlendiriyor

vdf'den mobil ortamda 2'nci el kredisi
Türkiye’nin uzman otomotiv finansmanı kuruluşu vdf (Volkswagen Doğuş Finans), 2010 Aralık ayında hizmete sunduğu ikinci el araçlara yönelik online kredi başvuru sistemi ikincielekredi.com’u, 3 Nisan 2011 itibariyle mobil ortama taşıdı. İkinci el araç pazarına katma değer katan ve ikinci el araç almak isteyenlere kredi finansmanı sunan ikincielekredi.com ile tüketiciler, online ortamın yanısıra 2. el açık oto  pazarlarında yer alan ‘ikincielekredi.com mobil aracı’ üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilecekler.

www.ikincielekredi.com’a olan ilgi ve talebin yüksek olması nedeniyle, sistemi mobil ortama taşıyan vdf, bu kapsamda yedi yaşına kadar olan ikinci el tüm Volkswagen, Audi, Porsche, SEAT ve Skoda marka araçlara anında kredi kullanma imkanı yaratıyor.  

Her haftasonu Anadolu yakasında Altunizade açık oto pazarında ve hafta içi her gün Avrupa yakasında bulunan Autocity-Çobançeşme açık oto pazarında yer alan ‘ikincielekredi.com mobil araçları’; otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerin kredi başvurularını anında alarak, evraksız  olarak kredilerini değerlendiriyor.

Hem online hem de mobil olarak tüketiciye her an her yerden anında ulaşan ikincielekredi.com uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle cazip ödeme alternatifleri sunuyor. ikincielekredi.com’dan kredi kullanımı sürecinde yetkili satıcılarda yapılması gereken araç tespit işlemi sayesinde tüketicinin ikinci el aracını güvenli bir şekilde,gönül rahatlığıyla satın alma fırsatı da yaratılıyor.

ÇOK OKUNANLAR