SEKTÖREL › Volkswagen Ticari Araç'tan gövde gösterisi

Volkswagen Ticari Araç'tan gövde gösterisi

14 Eylül 2012 / 19:50 IAA Ticari Araçlar Fuarı'nda 120 araç sergileyecek olan Volkswagen, konsept aracı 'eT!' ile de davetlilere özel bir show sunacak

Volkswagen Ticari Araç'tan gövde gösterisi
Volkswagen Ticari Araç, bu yıl 20-27 Eylül arasında gerçekleşecek IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarı’nda, ana tema olarak; Bluemotion teknolojisini, 4Motion: dört tekerlekten çekiş teknolojisini ve Caddy, Transporter, Caravelle, Crafter ve Amarok modellerinde sunulan her iş koluna uygun çözüm seçeneklerini belirledi.  

12 numaralı salonda, 4.500 metrekarelik alanda 31 farklı modelini davetlilere tanıtacak olan Volkswagen Ticari Araç, ayrıca fuar merkezinin dışında bulunan özel alanda ise, temel modellerinin her türlü iş koluna uygun çözüm seçeneği ile tasarlanmış 63 farklı versiyonunu beğeniye sunacak. Fuar ziyaretçileri yine bu alanda 21 modeli test etme imkanına da sahip olacaklar. Volkswagen Ticari Araç, üretim merkezi olan Hannover’deki fuarda, toplamda yaklaşık 10 bin metrekarelik alan ile evsahibine yakışan bir gövde gösterisi yapacak.

Hafif ticari araçların geleceğine yönelik bir konsept araç olan “eT!”, yarının tedarik ve dağıtım dünyasına bir bakış olarak görülüyor. Alman Posta Servisi (Deutsche Post) için geliştirilen konsept, evden eve teslimat yapan posta servisi çalışanını takip edebiliyorken, aynı zamanda “bana gel” (Come to me)  fonksiyonu sayesinde sürücünün çağırdığı yere de kendi kendine  gidebiliyor. Elektrikli ve yarı elektrikli motoruyla şehir içinde kullanım için tasarlanan “eT!”, fuarda Volkswagen Ticari Araç’ın en çok ilgi çeken modellerinden biri olacak.

63 farklı gövde ve ekipman çözümü
Volkswagen Ticari Araç’ın fuardaki bir diğer teması da gövde ve ekipman çeşitleri ile müşterilerin beklentilerine uygun olarak geliştirilen  farklı üstyapı çözüm önerileri olacak. Markanın dünyanın çeşitli yerlerindeki üst ve altyapı paydaşlarının da katılacağı fuarda, efsanevi T1’ler, Transporter ambulanslar, güneş enerjili frigorifik Transporter, vinçli Amarok’lar ve yedi buçuk tonluk Crafter’ın da içinde bulunduğu  tam 63 model sergilenecek.

ÇOK OKUNANLAR