SEKTÖREL › Volvo müşterileri memnun!

Volvo müşterileri memnun!

21 Haziran 2011 / 21:45 Volvo Cars, J.D. Powers’ın son araştırmasında, müşterilerini en çok memnun eden otomobil markası unvanını kazandı

Volvo müşterileri memnun!
Mazda'nın ardından bir J.D.Power haberi de Volvo'dan geldi. J.D. Powers’ın son araştırmasında, müşterilerini en çok memnun eden otomobil markası seçilen Volvo, hızlı yükselişiyle dikkat çekerken, markanın V50 ve V70 modelleri de sınıflarında ilk üçe girmeyi başardı.     

Volvo, J.D. Power’ın Alman otomobil pazarı için yapmış olduğu en son araştırmada, yıllarca rekabette üst sıralarda yer alan bütün lüks Alman markaların ve Japon üreticilerin önünde birinci sırayı aldı. Aynı zamanda iki Volvo modeli de ürün sıralamasında ilk üçe girdi. Orta sınıfta Volvo V50 gümüş madalya kazanırken, tüm modeller için yapılan genel sıralamada üçüncü sırayı aldı. Volvo V70 ise üst sınıfta bronz madalya kazandı.
 
Volvo Car Corporation Başkanı ve CEO’su Stefan Jacoby: “Bu, müşterilerimize sunduğumuz yüksek kalitenin, hizmetin ve güvenilirliğimizin kanıtıdır. Müşteriler otomobillerinin güçlü ve zayıf yönlerini iyi tanıdıklarından ve özellikle premium segment müşterilerinin talepleri yüksek olduğundan, sonuçlardan son derece memnunuz,” dedi.  

ÇOK OKUNANLAR