KAMPANYALAR › Volvo’dan Aralık ayına özel kampanya ve avantajlar...

Volvo’dan Aralık ayına özel kampanya ve avantajlar...

14 Aralık 2014 / 16:19 Volvo’nun zarif ve sportif çizgileriyle öne çıkan üç modeli Volvo V40, S60 ve XC60’ın fiyat avantajları Aralık ayında da devam ediyor

Volvo’dan Aralık ayına özel kampanya ve avantajlar...

Volvo modellerinden S60 zarif ve akıcı çizgileri, V40 çarpıcı silüeti, XC60 ise her türlü yol şartının üstesinden gelebilen yapısıyla öne çıkıyor. Üç model de Volvo’nun ileri teknoloji aktif güvenlik donanımlara sahip. Bu sayede, otomobil yolu her daim izleyip daha bir kaza olmadan sürücüsüne, yolcularına ve yayalara en üst seviyede güvenlik sağlamak için her türlü ön hazırlığı yapıyor.

Yıl sonuna kadar sınırlı sayıdaki Volvo V40 1.6 D2 Powershift (1.6 dizel otomatik) 84.280 TL yerine 80.850 TL’den, S60 D2 Powershift (1.6 dizel otomatik) 105.640 TL yerine 102.200 TL’den, XC60 Yeni D4 (dizel otomatik) ise 172.280 TL yerine 163.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Volvo sahiplerine seyahatten modaya, konfordan hobiye, spordan sanata pek çok alanda Volvo ayrıcalığı yaşatan Volvo Car Turkey’in sadakat programı Volvo Benimle’de ise aralık ayında yılbaşına özel birbirinden çekici ayrıcalıklar sunuluyor. Yeni yılı evlerinde geçirmek isteyen Volvo Benimle üyeleri için, sofralarını düzenlerken misafirlerine lezzetli yemekler hazırlamayabilmeleri için USLA (Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi)’da gerçekleşecek “yılbaşı menüsü” workshop’u %20 avantajla sunulurken, yeni yılı dışarıda geçirmek Volvo Benimle üyeleri içinse The Marmara Pera’da konaklama ve yılbaşı partisi için özel ayrıcalıklar sunuluyor. Yine bu ay Volvo Benimle üyeleri Volvo Kış Jant Lastik Seti’ne yüzde 25 avantajlı fiyatlarla sahip olabilecek ve ücretsiz lastik değiştirme şansı da yakalayabilecekler. Ayrıca çıkartılan yaz lastikleri de, Volvo Lastik Oteli’nde bir yıl boyunca ücretsiz olarak saklanabilecek.

Volvo otomobil sahipleri, volvobenimle.com’u ziyaret ederek ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabiliyor.

Haber: Ege Geçyatan

ÇOK OKUNANLAR