SEKTÖREL › Volvo'lara çok özel koruma...

Volvo'lara çok özel koruma...

17 Haziran 2011 / 22:56 Volvo sahiplerine özel olarak tasarlanan Volvo OtoKasko, sunduğu avantajlarla dikkat çekiyor

Volvo'lara çok özel koruma...
Volvo sahiplerine özel olarak tasarlanan Volvo OtoKasko, kapsamlı teminatlarıyla kullanıcıları düşünüyor. Çarpma-çarpışma, yanma, park halindeki hasar, sel-su baskını, çalınma, hırsızlık girişimi, üçüncü şahıslara gelebilecek zararlar, araçta yolculuk edenler ve sürücünün korunması gibi teminatlar içeren Volvo OtoKasko, 365 gün 24 saat asistans hizmeti gibi avantajlar sunarken, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Terör, deprem, anahtar çalınması, anahtarla çalınma, yetkili olmayan kişiler tarafından çekilme, özel eşya, mini onarım, hukuksal koruma, yeni değer klozu ve oto adaptasyon gibi ek teminatlar da Volvo OtoKasko’nun kapsamı içinde. Oto adaptasyon teminatı, dünyada ve Türkiye’de sadece Mapfre Genel Sigorta tarafından veriliyor. Oto adaptasyon; sigortalının, sigorta ettirilen aracı idare etmesi esnasında gerçekleşen bir kaza sonucu sürekli sakatlığı halinde, sigortalı aracın zarar gören tarafından kullanılmasına yönelik adaptasyon masraflarını veya bu amaçla başka bir araç satın alınmasını da içeren bir teminat şekli.

Volvo OtoKasko; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İzmir ve Konya’daki Volvo yetkili satıcılarında yaptırılabiliyor.

ÇOK OKUNANLAR