SEKTÖREL › Wallbox Akıllı Şarj Çözümleri ve Yapı Kredi Leasing’ten iş birliği

Wallbox Akıllı Şarj Çözümleri ve Yapı Kredi Leasing’ten iş birliği

27 Kasım 2021 / 12:38 Wallbox, araç şarj deneyiminin daha ulaşılabilir olması için çalışmalarına devam ediyor

Wallbox Akıllı Şarj Çözümleri ve Yapı Kredi Leasing’ten iş birliği

Doğan Trend Otomotiv tarafından ülkemize Wallbox markası, araç şarj istasyonu finansmanında bir ilki gerçekleştiriyor. Finans sektörünün önde gelen kuruluşlarından Yapı Kredi Leasing ile yeni bir kampanya başlatan Wallbox, bu kapsamda şarj istasyonu sahibi olmak isteyenlere avantajlı alım seçenekleri sunuyor. Wallbox akıllı şarj ürünleri; yeni iş birliğiyle sunulan finansal kiralama yöntemi sayesinde, %1 KDV avantajı ve 18 aya varan taksit imkanıyla satın alınabiliyor. Böylelikle yakın gelecekte hem bayilerin olmazsa olmazı haline dönüşecek olan hem de ev ve iş yerlerinde kullanılabilen şarj cihazları, Wallbox sayesinde çok daha erişilebilir hale geliyor.

95ed2b11404dbd0c939dcd9858089028_0.jpg

Elektrikli araç şarj çözümlerinde lider ve öncü olmayı hedefleyen Wallbox, küresel bir şirket olarak; evler, işletmeler ve şehirler için yenilikçi elektrikli araç şarj çözümleri sunuyor. Sahip olduğu teknolojiyle şarj işlemini basit, hızlı ve verimli hale getiren Wallbox, kurulduğu 2015 yılından günümüze, her marka elektrikli araca uyumlu akıllı şarj çözümlerini bireysel ve kurumsal müşterileri için sunuyor. Elektrikli araç şarj deneyimini bir akıllı telefon kullanmak kadar basit hale getirmeyi amaçlayan Wallbox, ürün yelpazesiyle araçları hem evde hem de işyerinde rahat şarj edebilme olanağı sunuyor. 

95ed2b11404dbd0c939dcd9858089028_1.jpg

İhtiyaca uygun şarj cihazlarını mobil aplikasyon ve arayüzü sayesinde, istenilen yerden akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarla yönetme kolaylığına imkan tanıyan Wallbox şarj cihazları, yenilikçi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Kompakt ve şık tasarımlı, kolay kullanımlı Wallbox şarj cihazlarının; güç ayarlama, erişim ve kilitleme, entegre sayaç, şarj planlama, güncelleme gibi avantajlı fonksiyonları bulunuyor. Wallbox; Pulsar Plus, Cooper SB, Commander 2 ürünleriyle bireysel, kurumsal ve filo müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Wallbox Foto Galeri Tüm Wallbox Foto Galerileri
ÇOK OKUNANLAR