SEKTÖREL › Wranger Rubicon "En iyi Aile SUV"u seçildi!

Wranger Rubicon "En iyi Aile SUV"u seçildi!

05 Şubat 2024 / 01:09 Jeep Wrangler Rubicon, “What Car? Yılın Otomobili Ödülleri’nin” arazi sürüşü kategorisinde “En İyi Aile SUV”u seçildi

Wranger Rubicon

Jeep Wrangler Rubicon, her sene gerçekleştirilen “What Car? Yılın Otomobili Ödülleri’nin” Arazi Sürüşü Kategorisi’nde “En İyi Aile SUV'u" seçildi. What Car? dergisinin editörü Steve Huntingford, “Gerçekleştirdiğimiz son büyük 4x4 testimizde Rubicon durdurulamaz olduğunu kanıtladı. En zorlu engelleri kolayca aşarak, tüm rakiplerinden daha iyi bir performans ortaya koydu. Rubicon, gerçekten her yere gidebilen bir SUV” dedi. 

baa930d7bfc8f2e8316dc976db6ee10d_2.jpg

Wrangler Rubicon, Jeep markasının off-road şampiyonu olarak öne çıkmaya devam ediyor. Üstün manevra kabiliyeti, güçlü çekişi ve sudan geçme konusundaki yetenekleri, onu en iyi arazi aracı yapıyor. Arazi sürüşü kategorisinde “En İyi Aile SUV’u” Ödülü’nü alan Wrangler Rubicon gücünü, 272 bg ve 3000 d/d'de 400 Nm tork üreten turbo beslemeli 2.0 litre dört silindirli motordan alıyor. Otomatik Start Stop özelliğine sahip bu güçlü motor, 8-ileri otomatik şanzımanla eşleştiriliyor. Performans yeteneklerine ek olarak Wrangler, Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS), son derece dayanıklı ön cam, perde hava yastıkları, Ön Park Asistanı, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC) gibi birçok güvenlik donanımıyla her türlü yolculuğun üstesinden geliyor. Ayrıca Uconnect bilgi-eğlence sistemiyle, her şartta konforlu ve keyifli bir yolculuk sunuyor.

baa930d7bfc8f2e8316dc976db6ee10d_1.jpg

 

ÇOK OKUNANLAR