SEKTÖREL › Yeni Elantra, Türk müşterileriyle tanışıyor

Yeni Elantra, Türk müşterileriyle tanışıyor

17 Haziran 2011 / 23:24 Hyundai'nin tamamen yenilediği ödül rekortmeni modeli Elantra, 18-19 Haziran haftasonu tüm Türkiye'ye tanıtılıyor

Yeni Elantra, Türk müşterileriyle tanışıyor
Hyundai, basın lansmanını kısa bir süre önce gerçekleştirdiği yeni nesil Elantra modelini, 18-19 Haziran 2011 tarihlerinde tüm Türkiye’de yapılacak 'Tanıtım ve Deneme Sürüşü Günleri' dahilinde tüketiciyle buluşturuyor. Markanın bugüne kadar en çok satılan modellerinden biri olan ve sadece Amerika’da birbirinden değerli 19 ödül kazanan yeni Elantra, Hyundai’nin Türkiye çapında 50’den fazla ilde bulunan 71 yetkili satıcısında iki gün boyunca tanıtılacak. Çeşitli aktivitelerin gerçekleştirileceği 'Tanıtım ve Deneme Sürüşü Günleri’ ile, Türk tüketicisinin yeni Elantra’yı daha yakından tanıması amaçlanıyor. Ayrıca haftasonu boyunca Hyundai Yetkili Satıcıları’nı ziyaret eden tüm Hyundai kullanıcılarına ücretsiz check-up hizmeti de sunuluyor.

1.6 litrelik benzinli motora sahip olan ve 6 kademeli manuel veya yine 6 kademeli otomatik vites seçeneğiyle tercih edilebilen yeni Elantra; sürücü, yolcu ve perde havayastıkları, ABS, BAS, ESP, VSM (Araç Stabilite Yönetim Programı), soğutmalı fren diskleri, park sensörü, elektrikli ön ve arka camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm, radyo/CD ve MP3 çalar, USB ve iPod bağlantısı, derinlik ve yükseklik ayarlı çok fonksiyonlu direksiyon, klima, 60/40 oranında katlanan arka koltuklar, sinyalli, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, ön sis farları gibi birçok özelliğin standart olarak sunulduğu Mode ve Prime olmak üzere iki farklı donanım paketiyle alınabiliyor.

Yeni Elantra da, tüm Hyundai modelleri gibi Türkiye’de 5 Yıl Garantili Ultra Servis programı dahilinde satılıyor. Hyundai’nin 2004 yılından bu yana sunduğu 5 Yıl Üretici Mekanik Garantisi ve Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti’nin yanısıra artık 5 yıl boyunca her yıl bir defa tüm Hyundai araçlarına Hyundai Yetkili Servisleri’nde ücretsiz check-up hizmeti veriliyor.

Toplam 8 farklı gövde rengi ve 3 farklı döşeme rengi seçeneğiyle alınabilen Hyundai Elantra’nın fiyatları donanıma bağlı olarak 41.800 TL ile 49.800 TL arasında değişiyor.

ÇOK OKUNANLAR