SEKTÖREL › 5 bin Hyundai'ye ücretsiz check up

5 bin Hyundai'ye ücretsiz check up

01 Mayıs 2013 / 01:52 Hyundai Yetkili Servisleri, ücretsiz check up aktiviteleriyle yaklaşık 5 bin Hyundai'ye ulaştı

5 bin Hyundai'ye ücretsiz check up
Hyundai Yetkili Satıcıları, 2013 yılının ilk 4 ayında, alışveriş merkezlerinin oto park alanları ve benzin istasyonları gibi halka açık yaklaşık 100 farklı noktada düzenlemiş oldukları “Before Servis (Ücretsiz Check Up)” aktiviteleri ile 5.000 kadar Hyundai dostuna ulaşarak araçlarına ücretsiz check up işlemi uyguladı. Hyundai marka araçların 37 farklı noktası, yetkili servis personeli tarafından ücretsiz olarak kontrol edilirken, aynı zamanda araç sahibi de otomobili hakkında detaylı bir ekspertiz raporuyla bilgilendirilmiş oluyor. Hyundai, ücretsiz check up aktivitelerine yıl sonuna kadar devam edecek.

Hyundai Yetkili Satıcıları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı süresince düzenlediği aktivitelerde de çocuklara trafik kuralları hakkında bilgiler vererek, küçük yaştan itibaren bilinçli olmalarına destek oldu. Hyundai, 23 Nisan’da çocuklara kitap, trafikle ilgili eğitici ve öğretici oyuncaklar ve 1:43 oranında küçültülmüş Hyundai i20 model otomobil gibi hediyeler verdi.

Hyundai’nin Satış Sonrası Hizmetleri’nde sunduğu “5 Yıl Garantili Ultra Servis”, “Blue Card”, “Kapınızdaki Servis Hyundai”, “Havalimanındaki Servis Hyundai” ve “Hyundai Kasko”  hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşteriler, www.hyundai.com.tr adresini ziyaret edebilirler.

ÇOK OKUNANLAR