GÜNDEM › Egea Cross'a özel reklam filmi

Egea Cross'a özel reklam filmi

18 Nisan 2021 / 00:38 Fiat, Egea Ailesi’nin en yeni üyesi olan Egea Cross’a özel bir reklam filmi hazırladı

Egea Cross'a özel reklam filmi

2021 yılının ilk 3 ayında tüketicinin en çok tercih ettiği marka olan Fiat’ın satışa çıktığı andan itibaren büyük bir ilgiyle karşılanan Egea Cross modelinin reklam filmi yayınlandı. Egea Cross’un reklam filminde, başarılı oyuncu Engin Öztürk’ün ışıltılı yaşamı görülüyor ve yüksek yaşam standartlarına sahip bir kişinin aynı standartlara hizmet eden otomobili gösteriliyor. Hikayenin sonuna gelindiğinde ise; söz konusu otomobilin Fiat Egea Cross olduğu görülüyor. Böylece, Egea’nın “iyi bir otomobil aynı zamanda ulaşılabilir olmalı” felsefesine atıfta bulunularak; sadece lüks araçlarda olabileceği tahmin edilen tasarım, güvenlik ve teknoloji özelliklerine erişilebilir bir crossover modeliyle de sahip olunabileceği vurgulanıyor. 

c6fbe847faf6f77adb9f8660e82d02bd_0.jpg

Reklam filmiyle ilgili konuşan oyuncu Engin Öztürk; “İş birliğimizden çok mutluyum. Reklam filminin çekimleri çok keyifli ve eğlenceli geçti. Üç gün boyunca yoğun bir programda, çok profesyonel bir ekiple çalıştık. Filmi ben de keyifle izledim” dedi.

Concept ile hayata geçirilen Egea Cross reklam filminin yaklaşık dokuz aylık titiz bir çalışmanın ürünü olduğunu söyleyen Fiat Pazarlama İletişimi Müdürü Burak Umur Çelik ise, “Her şeyiyle tam ve erişilebilir bir otomobil sahibi olmanın mümkün olduğunu ispatlayan Egea modelimizin; sedan, hatchback ve station wagon seçeneklerine eklediğimiz dördüncü gövde tipi Egea Cross yine Türk tüketicisinin büyük beğenisiyle karşılandı.

Egea Cross için hazırladığımız reklam filmimizle bu kez de yüksek ve donanımlı araçlara ulaşılabilir koşullarla sahip olmanın mümkün olduğunu vurguluyoruz. Yer aldığımız bu yeni segmenti de Egea Cross ile demokratize ediyor,  “Olayı Değiştiriyoruz”. Reklam yüzümüz Engin Öztürk ise duruşuyla, Egea Cross’un temsil ettiği değerlere mükemmel bir uyum sağladı. Bu iletişim kampanyasının Egea Cross’un segmentinde dinamikleri değiştireceğine inancımız tam.” diye konuştu.

ÇOK OKUNANLAR